Saç Ekim Bilgiledirme Forumuna Hoşgeldiniz...
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hairestetik Turkey By Engin Sönmez ile Röportaj
#1
Saç insanların estetik görüntüsü için en önemli aksesuarları arasında yer alıyor. Yaptığı saç ekim uygulamalarıyla kişiye doğal bir görüntü kazandırmayı öncelikli hedef edinen Hairestetik Turkey By Engin Sönmez Genel Koordinatörü Engin Sönmez, yeni ve gelişen teknolojiye entegre sistemiyle danışanlarına ağrısız bir uygulama seçeneği sunuyor. İğne korkusu olan ve bu sebepten dolayı saç ekimi yaptırma konusunda tereddüt yaşayanlar için Sapphire Fue Yöntemini tercih ettiğini belirten Hairestetik Turkey By Engin Sönmez Genel Koordinatörü Engin Sönmez, danışanlarına maksimum konfor ile iyi sonuçları bir arada sunuyor. Yeni çalışmalarıyla sağlık turizmindeki çalışmalarına hız kesmeden devam edeceğinin altını çizen Engin Sönmez, Sapphire Fue Yönetmi ile ağrısız saç ekim uygulamasını ve alanındaki yenilikleri Klass’a anlattı.
“Sapphire Punch ile ekim yapacağımız kanalları açarken izi belli etmeyen kaliteli sapphire taşlar kullanıyoruz. İğneye ihtiyaç duyulmadan anestezi enjeksiyonu sağlayan likit jel sistemi, enjektör iğnesi ile yapılan lokal anesteziye göre daha geniş alana yayarak uyuşma alanında daha homojen bir yayılma sağlayarak etkisini arttırıyor. İğne korkusu olan ve bu sebepten dolayı saç ekimi yaptırma konusunda tereddüt yaşayanlar bu yeni yöntem sayesinde operasyonlarını rahatlıkla gerçekleştirebilirler.”
 
[Resim: 30320190946090.jpg.ashx?w=750&h=502&quality=80onError=]

Engin Bey, Hairestetik Turkey By Engin Sönmez olarak yurtiçi ve yurtdışında birçok kişiye hizmet veriyorsunuz. Sağlık turizmi ile ilgili çalışmalarınıza ne gibi yenilikler eklediniz öğrenebilir miyiz?
Öncelikle burada saçın insanların estetik görüntüsü için çok önemli bir aksesuar olduğu ciddiyetiyle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. İnsanların mutluluğunu ön planda tutuyoruz ve yaptığımız işe ticari olarak bakmıyoruz. Çünkü danışan misafirlerimizi ne kadar mutlu edersek biz de o kadar mutlu olup kendimizi geliştiriyoruz ve yeniliyoruz. Danışanlarımızın artması ve tercih ediliyor olmamız da bunun bir göstergesidir. 2019 yılına başlarken de her zaman kendini geliştirme ve yeniliklere ayak uydurma hedefiyle çıktığımız yolda sağlık turizmindeki kalitemizi arttırarak kendimize yenilikler kattık. Organizasyon planlama işlemlerimiz kusursuz bir şekilde devam ederken buradan misafirlerimizin daha ağrısız ve daha çabuk bir şekilde ayrılması için işlemlerini dünya teknolojisine entegre bir şekilde ayak uyduruyoruz. Hairestetik Turkey By Engin Sönmez olarak TURSAB onaylı acentelerimizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ülke turizmine daha etkili olabilecek şekilde çalışmalarımızı arttırıyoruz. Dünyanın her yerinden de danışanlarımızın sayısı günden güne artıyor. Ama bizim burada dikkat ettiğimiz bir diğer husus ise kişiye butik bir hizmet verebilmek için gün içinde kabul ettiğimiz kişi sayısını sınırlandırıyoruz. Çünkü buraya gelen herkesin hizmet süresini maksimum seviyede tutup kaliteyi ön planda tutmaya çalışıyoruz.
 
Yeni ve ağrısız işlemler sürecinde Hairestetik Turkey By Engin Sönmez’de hangi uygulamalar yer alıyor?
Saç ekimlerimizde kişinin yüz ve kafa yapısına en uygun doğal görüntüyü yakalamaya çalışıyoruz. Fue Yönetimi, kalem tekniği (DHI), manuel punch kullanımını zaten sürdürüyorduk şimdi ise Hairestetik Turkey By Engin Sönmez ailesine Sapphire Punch uygulaması katıldı. Sapphire Punch ile ekim yapacağımız kanalları açarken izi belli etmeyen kaliteli sapphire taşlar kullanıyoruz. İğneye ihtiyaç duyulmadan anestezi enjeksiyonu sağlayan likit jel sistemi, enjektör iğnesi ile yapılan lokal anesteziye göre daha geniş alana yayarak uyuşma alanında daha homojen bir yayılma sağlayarak etkisini arttırıyor. İğne korkusu olan ve bu sebepten dolayı saç ekimi yaptırma konusunda tereddüt yaşayanlar bu yeni yöntem sayesinde operasyonlarını rahatlıkla gerçekleştirebilirler. Artık Sapphire Fue Yöntemi ile ağrısız bir şekilde saç ekimi işlemlerimizi gerçekleştirebiliyoruz.
 
“SAPPHİRE FUE YÖNTEMİ YURTDIŞINDAN GELEN KİŞİLER İÇİN ÇOK BÜYÜK BİR AVANTAJ”
Sapphire Fue’nın avantajları nelerdir?
Yara yeri çok hızlı iyileşiyor. Açtığımız küçük kanallar diğer uygulamalara göre daha çabuk kapanıyor. Doğal sonuçlar elde etmek için başladığımız uygulamalarımızda bu özel teknikleri uygulayarak başarımızı, kalitemizi daha fazla ön plana çıkarmış oluyoruz. Sapphire Fue Yöntemi yurtdışından gelen kişiler için de çok büyük bir avantaj. Yurtdışından gelen kişiler burada geçirecekleri kısa süreyi ağrısız ve acısız geçirebiliyor ve sosyal hayatına çok daha erken dönebiliyorlar.
 
Alıntı:Röportaj: Erdi Kartal
Fotoğraflar: Mert Can Alşahin

Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Saç Ekimi Bilgilendirme Forumu Hakkında

Saç ekimi hakkında bilgi vermek amaçlı bir forumdur..

Daha fazlası için forum içeriğini inceleyebilir veya yöneticilere yazabilirsiniz.

             Hızlı Bağlantılar

              Kullanıcı Bağlantıları